Z balvansko tekmo v Log – Dragomeru se je končal spomladanski del Državnega prvenstva v športnem plezanju. V letošnji sezoni se tekem udeležuje pet tekmovalcev iz našega kluba. Najuspešnejši je Denis Trost, ki je v kategoriji cicibanov (u-12) dosegel že dve zmagi v težavnosti in eno tretje mesto v balvanih. Sledi mu Zoja Sedeljšak, ki je dosegla eno tretje mesto ter eno 5. mesto in je trenutno na 4. mestu v težavnosti in na 8. mestu v balvanih. Ostali tekmovalci Eva Perše, Naja Paradiž in Maj Prikeržnik so se uvrščali okoli 20. mesta v svojih kategorijah. Sedaj so na vrsti počitnice, konec avgusta pa se začnemo spripravljati na jesenski del, ki se začne 22.9. z novo balvansko tekmo v Log – Dragomeru.

 

 

 

Komentiraj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.