Z zadnjo tekmo v novem plezalnem centru v Celju se je končala letošnja sezona Vzhodne lige, ki je bila za naš klub precej uspešna.

Kot klub smo zasedli 4. mesto v B-skupini, absolutno pa 6.mesto med 26 klubi. Na tekmah pa je sodelovalo 19 tekmovalcev iz našega kluba.

Vse skupaj smo dosegli 5 prvih mest, tri druga mesta, tri tretja mesta, štiri četrta mesta in eno peto mesto ter več uvrstitev med petim in desetim mestom Eve Perše in Davida Trosta v kategoriji absolutno na posamičnih tekmah.

V skupnem seštevku je Denis Trost osvojil 1. mesto v kategoriji starejših cicibanov, Naja Paradiž 3.mesto v kategoriji starejše deklice, Zoja Sedeljšak 3.mesto med starejšimi cicibankami, Maj Prikeržnik 4.mesto in David Trost 7.mesto med kadeti, Eva Perše 11.mesto med mlajšimi deklicami v skupini absolutno in Hana Gostečnik 5.mesto med starejšimi cicibankami v B-skupini.

 

 

Čestitke vsem tekmovalcem!

Komentiraj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.