Prejšnji vikend je v Šentjanžu v Rožu na avstrijskem koroškem potekala zadnja tekma v balvanskem plezanju za otroke in udeležili so se je trije tekmovalci iz našega kluba ter tudi uspešno nastopili. Denis Trost je imel nekaj smole in stopil na stopek napačne barve, moral zato opraviti še en poizkus, kar pa ga je stalo uvrstitve v superfinale in pristal je na končnem 7. mestu v kategoriji U10, Zoja Sedeljšak je odlično plezala in zmagala v kategoriji U10 deklice. Plezala je še Eva Perše v kategoriji U12, le ti pa so imeli kar precej težje balvanske probleme in se dobro borila ter dosegla 5. mesto.

 

Boulder garaža v Rožu je dobra plezalna destinacija, tokrat je malo pešala le organizacija, saj je bila tekma večkrat prekinjena zaradi preveč ljudi na blazinah, kar je onemogočalo varno plezanje otrok.

 

Čestitke vsem tekmovalcem

 

Komentiraj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.