Z našimi mladimi tekmovalci smo se udeležili zelo lepo organizirane tekme v balvanskem plezanju na Ravnah. Plezalci so imeli na voljo eno uro časa in 6 balvanskih problemov in vsi so se maksimalno trudili v tem časovnem okviru. V večernih urah pa je potekal finale v članski kategoriji, kjer smo lahko videli kar nekaj vrhunskih plezalcev, Jerneja Kruderja, potem evropskega mladinskega prvaka v balvanskem plezanju in pa svetovno mladinsko prvakinjo, ki je začela trenirati v našem klubu, Janjo Granbret. Res vrhunske predstave plezalcev. Vsem, ki ste tekmo zamudili, je lahko žal, saj je finale potekalo v super vzdušju in le malokrat lahko v naših koncih gledamo takšno plezanje, škoda samo, da je bilo precej malo gledalcev, sicer bi bilo vzdušje še boljše!

Naši so dosegli naslednje rezultate:

Manca Lampret 11. mesto

Neža Rošer, 6. mesto

Zoja Sedeljšak 5. mesto

Maj Prikeržnik, 3. mesto

Vsem čestitke za uvrstitve in tudi organizatorjem za super izpeljano tekmo!

Komentiraj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.